نهال فروشی قاسمی ، تولید کننده ی برترین انواع نهال میوه در کشور

درباره ما

برای اینکه یک باغ میوه ی تجاری در بالاترین حالت راندمان و باردهی خود قرار گیرد، از جمله نیازهای ابتدایی آن، دارا بودن نهال هایی مناسب و کم نظیر است. نهال فروشی قاسمی ، یکی از کهنه کارترین مراکز تولید کننده نهال، گردو، و میوه ها در سطح کشور است. نهال فروشی قاسمی یکی از مراکزی است که می توان به جرات آن را در میان برترین تولید کنندگان نهال های میوه در کشور قرار داد.

 

نهال فروشی قاسمی تولید کننده ی انبوه انواع نهال میوه، در بزرگ ترین نهالستان شمال غرب کشور

 

نهال فروشی قاسمی علاوه بر تولید انبوه انواع نهال میوه، در بزرگ ترین نهالستان شمال غرب کشور، یکی از برترین مراکز عمده ی تولید و توزیع نهال گردو و سایر نهال های دیگر نیز هست، که در مقایسه با سایر نهالستان ها از قدمتی بسیار بالا برخوردار است و نهال های میوه ی نهال فروشی قاسمی و نهالستان قاسمی ، به صورت عمده به کشورهای دیگر نیز صادر می شود.

ما در نهال فروشی قاسمی ، با تجربه ای بیش از نیم قرن، انواع نهال میوه و مرکباتی را تولید می کنیم که بسیاری از آنها، در نوع خود کم نظیرند. دلیل این موضوع را می توان در عوامل زیادی جستجو کرد، اما شاید مهم ترین عوامل این مساله در تجربه ی بالا، مدیریت بسیار دقیق و نگاه علمی  و نه صرفا تجاری نهال فروشی قاسمی ، به تولید انواع نهال نهفته باشد.

نهال فروشی قاسمی، یکی از پیشرفته ترین و به روز ترین مراکز پرورش نهال میوه در کشور

نهال فروشی قاسمی ، به مدد بهره گیری از برترین ارقام و بذرهای حال حاضر ، بهره مندی از متخصصین خبره و خبرگان حوزه پرورش نهال ، تجربه ی بیش از نیم قرن پرورش انواع نهال و بسیاری از امتیازات بسیار مثبت دیگر یکی از مراکز تولید کننده نهال میوه ها ی گوناگون است.

در نهال فروشی قاسمی ، با نظارت دائمی متخصصین جهاد کشاورزی، ما همواره، محصولاتی را به مخاطبان و مشتریان عزیز ارائه می دهیم که در کمتر موردی شاهد میزان بهره وری و پرورش نهال هایی با کیفیت بسیار بالای محصولات این موسسه، به اذعان مشتریان و بازخورد نظر مخاطبان و مشتریان، بوده ایم.

 

تولید گونه های بسیار با کیفیت انواع نهال های میوه گوناگون با بالاترین کیفیت

 

نکته قابل توجه در باره ی نهال فروشی قاسمی ، این است که ما در این مجموعه، همواره با تکیه بر مدیریت علمی و کارکشته ی این مرکز و همچنین پرسنل متخصص، همواره از آخرین متدها و روش های روز جهان در پرورش و بازدهی و بالا بردن راندمان کاری و استحصال نهال ها بوده و هستیم و هیچ گاه تنها، به دانش سنتی و آکادمیک محض دانشگاهی خود، تکیه نمی کنیم و این موضوع خود را در ارائه ی محصولات نهالستان مهندس قاسمی به خوبی نشان می دهد.

از ویژگی های نهالستان میوه ی نهال فروشی قاسمی ، می توان به تولید گونه های بسیار با کیفیت انواع نهال های میوه گوناگون با بالاترین کیفیت، تولید انواع نهال میوه و نهال های پیوندی ، گونه های کمیاب و بعضا نایاب و انحصاری برخی از نهال های میوه و بسیاری از عوامل موثر دیگر، اشاره کرد.

یکی از دلایل روی آوردن مخاطبان و مشتریان داخلی و ازدحام مشتریان جهت محصولات این نهالستان بسیار معتبر و بزرگ شمال غرب کشور، در خصوصیات بسیار منحصر به فرد انواع نهال میوه در نهال فروشی قاسمی  است که در نوع خود، دارای کیفیت بسیار خاص و انعطاف پذیری آب و هوایی بالایی است، به نحوی که طیف بسیار گسترده ای از نهال های میوه ی بسیار خاص ، در این نهالستان تولید می شود، که می تواند در اقصی نقاط کشور کاشت شود و ثمر دهی کند.

نهال فروشی قاسمی ؛ یکی از برترین مراکز تولید نهال میوه در کشور

 

نهال سیب، گلابی، بادام، زردآلو، پرتقال، هلو، شلیل و هر نوع میوه ی دیگر

 

محصولات نهال فروشی قاسمی ، تولید و توزیع انواع نهال میوه، اعم از برترین ارقام و انواع نهال سیب، گلابی، بادام، زردآلو، پرتقال، هلو، شلیل و هر نوع میوه ی دیگر است. به همین جهت، و به دلیل کیفیت و اصلاحاتی که در انواع نهال های پایه بذری میوه ها صورت گرفته، نهال فروشی قاسمی در زمره ی برترین تامین و تولید کنندگان نهال میوه در کشور ، قرار گرفته است.

ارقامی از نهال های میوه در نهال فروشی قاسمی ، از جمله هلو انجیری قرمز، سیب سرخ لبنانی، شلیل انجیری ، هلو آلبرتا و زعفرانی ، بادام زود گل و دیر گل و پوست کاغذی، و گلابی بسیار با کیفیت نهال فروشی قاسمی ، در نوع خود کم نظیرند .

ما مفتخریم که به عنوان یکی از بزرگ ترین نهالستان های کشور که در حوزه تولید انواع میوه و مرکبات و گردو و دیگر نهال ها، مشغول به کار هستیم؛ توانسته ایم محصولاتی را با کیفیتی بسیار بالا تولید نماییم تا هم هموطنان عزیز از چشیدن مزه آنها ، احساس خوشایندی داشته باشند و هم ارزآوری بالایی را به علت صادرات زیاد محصولاتمان به ، کشور عرضه کنیم.

آدرس نهال فروشی قاسمی

همانطور که اشاره شد، نهال فروشی قاسمی بزرگ ترین نهالستان شمال غرب کشور است. لذا با توجه به این مسئله ما چندین راه را برای دستیابی و بازدید مخاطبان و مشتریان، از نهال فروشی قاسمی و نهالستان میوه ی قاسمی در نظر گرفته ایم . از جمله ی این راه ها حضور مستقیم در نهالستان است. گرچه نهالستان سعید قاسمی ، به حدی معتبر است؛ که با یک جستجوی کوچک در اینترنت می توانید، تمامی اطلاعات در این حوزه را به دست آورید، لیکن برای آگاهی بیشتر شما عزیزان، جهت مراجعه ی حضوری ما آدرس نهالستان مهندس سعید قاسمی و نهال فروشی قاسمی را در این بخش قرار داده ایم :

 

از جمله ی این راه ها حضور مستقیم در نهالستان است

 

آدرس نهال فروشی قاسمی : میاندوآب – روستای تقی آباد و یاغلان تپه

آدرس دفتر مرکزی نهال فروشی قاسمی : آذربایجان غربی – میاندوآب خیابان ۱۷ شهریور   نهال فروشی قاسمی

 

 آدرس کانال اینترنتی نهالستان قاسمی

برای بسیاری از افراد، که نیاز به تهیه ی انواع تولیدی و تجاری نهال ، گردو و میوه ها از نهالستان سعید قاسمی دارند، حضور در نهالستان، با توجه به دوری آنها از محل نهالستان، امری سخت و گاها نشدنی است. لذا با توجه به رشد چشمگیر فناوری دیجیتال در این حوزه، می توانید، با مراجعه به نهالستان پالیز مهندس سعید قاسمی و نهال فروشی قاسمی  ، درباره ی تمامی محصولات ما، اطلاعات لازم را به دست آورید.

برای راهنمایی شما عزیزان، نهال فروشی قاسمی اقدام به ثبت کانال های متفاوت، در شبکه های اجتماعی متفاوت مانند واتس اپ و تلگرام نموده است. لذا شما عزیزان می توانید به صورت کاملا غیر حضوری، هر گونه سوال یا راهنمایی مورد نظرتان را از طریق این کانال ها و یا شماره های زیر، کسب نمایید :

شماره و آدرس نهالستان قاسمی در شبکه اجتماعی واتساپ : ۰۹۳۷۰۰۰۰۰۰

همچنین شماره تلفن های زیر در نهال فروشی قاسمی ، در هر زمینه ای می تواند، برای راهنمایی شما عزیزان جهت خرید نهال، گردو و میوه های گوناگون، راهگشای شما باشد :

مدیریت: ۰۹۳۷۰۰۰۰۰۰۰

 مشاوره: ۰۹۳۷۰۰۰۰۰۰۰

 کارشناس فروش: ۰۹۳۷۰۰۰۰۰۰۰